Deelnemers lijst Three Hours of Traeger 2021

Sta je niet in de juiste categorie of wil je andere zaken wijzigen? Stuur een mailtje naar joke@exventure.nl

3-uurs race solo

VoornaamTussenvoegselsAchternaam
Gijs-JanLavèn
VincentSchultinge
NicoOuwerkerk
MikevanAalst
DemitriOtten
SteffOvermars
MartinKroes
MarcGeyteman
GijsLummen
RobinKaag
JoeyBaak
DennisTijsterman
MaxvanEgmond
HendrieSchoonhoven
TimLooije
JobLooijenga
ChielOlijhoek
RoelFaber
JaspervanLangen
JohanBoerefijn
BenEngelberts
PimHackmann
MartijnHeijdra
ErwinGriekspoor
FrankRöling
MarchelVan derHeijden
MarkSnitselaar
DaanSwitters
JordyVan ‘tHof
SebastiaantenZeldam
MarkvanSchie
EdwinGeerdink
ThijsAl
PatrickdeJong
RonBoendermaker
BrunoOrtiz Kessels
RickVan denHanenberg
GlennEdelenbos
SanderHuinen
JoshuadeBruin
BartMonhemius
NicoBeldman
BobJonkheer
JohnKoot
Mauricevan derLee
MarkRijntjes
Heikevan derWoerd
TonBouman
TonBouman
Gert-JanHollem
MarkSchepp
RamsesBekkenk
RitsaertCluistra
BarryvanWichen
RikkertVanSchagen
SamHutzezon
WannesMaris
WouterPeletier

3-uurs race teams

Untitled Spreadsheet

PaulaVanBaar
DaniëlBronswijk
RoyLensen
LucasvanGilst
FrancoBrouwer
21adventures.nlMichael-AngeloRomana
21adventures.nlVivianaRodriguez Rojas
4 x 7 dutchiesJasperHarders
4 x 7 dutchiesJonasBruel
4×7 DutchiesBorisVan derVoort
4×7 DutchiesRickVersloot
AVBsteenJoostBlaauw
AVBsteenVincentGroot
BeachboysBasKaptein
Bike service van VuureAartVan vuure
Bikeplanet DuoNickvan derRoetman
Bikeplanet DuoJuanVazquez
Bikeplanet LightEdwindeLigt
Breider tuinmachinesRenékonijn
Breider tuinmachinesJanBosman
BultenbroezersGertVerseput
De HaitjemasSietskeHaitjema
De HaitjemasMartenHaitjema
Diana & BramDianaLigthart
Diana en BramBramdeWaard
Fietstijger 2MichaelMantel
Frozen Green BeansJan-WillemBruel
Frozen Green BeansHansBader
Kaskon Cycling TeamMartijnvan derHam
Kaskon Cycling TeamRonaldDeJong
MTB Twiske 01RamonVroegop
MTB Twiske 01Sanderujzanovitch
MTB Twiske 01WarnerSalomons
MTB racing OosthuizenArnaudvanKuijk
MTB racing OosthuizenTijmenvanRossum
MTB-Twiske – ARARArjenSmit
MTB-Twiske – ARARarmandomonsanto
Optimus Argenta BikersStefan/Slegers
Optimus Argenta BikersKris/Goossens
Optimus Argenta BikersAndy/Vanhoudt
RondjeMTBKoendeVos
RondjeMTBrobde wit
RondjeMTBEdwinLangeveld
RondjeMTBPieterOlijhoek
Team Ditec-TweewielersBirgitteRiem
Team Mijntenreinhardsportel
Team TrambaanRobinJonckbloedt
Team TrambaanLarsJasperse
Team TrambaanMichielWeijers
Team TrambaanPatrickKrijt
Team tijgers 1OleJacobsen
Team tijgers 1PatrickHoetmer
Team tijgers 1PeterLammers
Team tijgers 1JulianFinch
Theo Schilder MTB TeamRomanaCarfora
Theo Schilder MTB TeamSiljeBader
Theo Schilder MTB TeamBrittDavidson
Tijgers 2LarryDVelez
Tijgers 2YentlVan derHaak
Tijgers 2EloyVerhagen
Tijgers 2SeanBorgsteede
Visker CyclesMaartenter Weijde
Visker CyclesYoelLeeflang
Visker CyclesPaulvanEeden
West-FrisiaGabrielPoker
West-FrisiaLarsTerpstra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *